Ubrania Koszarowe i Specjalne

Informacje

Promocje

Producenci

Ubrania Koszarowe i Specjalne

Umundurowanie, kurtki t-shirty

Umundurowanie strażaka to podstawowa rzecz, o którą powinna zadbać jednostka. W naszym sklepie znajdują się ubrania zarówno koszarowe, jak i specjalne, kamizelki, kurtki, a także T-shirty. Co istotne, mogą się w nie zaopatrywać nie tylko strażacy z PSP – to również doskonałe umundurowanie strażackie OSP. Każdy rodz...

Umundurowanie, kurtki t-shirty

Umundurowanie strażaka to podstawowa rzecz, o którą powinna zadbać jednostka. W naszym sklepie znajdują się ubrania zarówno koszarowe, jak i specjalne, kamizelki, kurtki, a także T-shirty. Co istotne, mogą się w nie zaopatrywać nie tylko strażacy z PSP – to również doskonałe umundurowanie strażackie OSP. Każdy rodzaj umundurowania strażackiego w RescueSystem dostępny jest w różnych modelach. Różnią się one od siebie materiałami z których zostały wykonane, a co za tym idzie również przeznaczeniem oraz ceną.

Umundurowanie strażaka

W naszym sklepie znajdziesz mundury strażackie koszarowe i specjalne. Chociaż oba rodzaje umundurowania strażaka powstały z różnych materiałów i mają zupełnie inne przeznaczenie, to wszystkie ze względu na specyfikę strażackiej pracy są odporne na działanie zarówno wysokiej, jak i niskiej temperatury. Do tego nie przepuszczają wody i mają właściwości „oddychające. Co najważniejsze – za sprawą ergonomicznych kształtów, nasze mundury łatwo dopasowują się do ciała, gwarantując wygodę i swobodę ruchów.

Na wszystkie mundury strażackie sklep posiada certyfikat dopuszczający CNBOP.

Kurtka strażacka

W naszym asortymencie znajdują się wytrzymałe kurtki strażackie poliamidowe. Dodatkowo odblaskowe elementy pozwalają na zachowanie widoczności nawet w trudnych warunkach i na dużą odległość. Kurtki są wodoodporne, posiadają wygodne kieszenie i są zapinane na zamek. Stanowią doskonały element umundurowania strażackiego OSP oraz PSP.

Więcej

Ubrania Koszarowe i Specjalne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • T-Shirty

  T-shirty strażackie

  T-shirty strażackie to jeden z najpopularniejszych elementów odzieży każdego strażaka. Sprzedawane przez nas koszulki straży pożarnej dostępne są w rozmiarach od S do XXL, a niektóre modele nawet od XS do XXXL. W naszym asortymencie znajdują się zwykłe T-shirty albo koszulki polo – obie wykonane zostały w stu procentach z bawełny (ring spun lub stabilizowanej).

  Koszulki STRAŻ

  Koszulki straży pożarnej zostały opatrzone napisem STRAŻ, który znajduje się na plecach oraz piersi. Na T-shirtach strażackich można dodatkowo umieścić imię i nazwisko strażaka, ale już niezależnie od kroju istnieje możliwość doboru nie tylko koloru samej koszulki, ale również napisów. Co istotne, jedną z opcji jest napis odblaskowy, dzięki czemu noszący koszulkę strażak będzie dobrze widoczny nawet przy niesprzyjającej pogodzie i na większe odległości.

  Koszulki strażackie OSP i PSP

  Znajdujące się w naszej ofercie koszulki są idealne dla każdej jednostki pożarniczej, niezależnie od jej podporzadkowania. Wszystkie wymienionych stanowią doskonały wybór dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, poza tym w sklepie znajduje się również osobny model dla Państwowej Straży Pożarnej. Złoty napis STRAŻ na plecach i logo straży pożarnej na piersi – to nie tylko reprezentacyjny wygląd, ale i wygoda - głównie za sprawą łatwości, z jaką koszulka dopasowuje się do sylwetki.

 • Ubrania koszarowe

  Ubrania koszarowe

  Ubrania koszarowe oferujemy w kompletach trzy- lub czteroelementowych. Pierwszy składa się z kurtki, czapki i spodni; drugi – kurtki, czapki, spodni i kamizelki. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie takie umundurowanie koszarowe, które zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

  Materiały wykonania

  Nasi klienci mają do wyboru dwie podstawowe opcje, jeżeli chodzi o sprzedawane przez nas ubranie koszarowe – poliamid albo tak zwana tkanina RibStop. Ubrania koszarowe z poliamidu składają się w 60% z poliestru uzupełnionego bawełną. Z kolei tkanina RibStop to przede wszystkim bawełna (88%) z małą domieszką poliestru (12%).

  Najwyższej klasy materiały gwarantują trwałość i doskonałą jakość użytkowania.

  Ubrania koszarowe – rozmiary

  Wybierając rozmiar umundurowania koszarowego należy wziąć pod uwagę czy wymiary – wzrost, obwód pasa i obwód klatki piersiowej. Zależnie od nich należy przy zakupie wybrać odpowiedni symbol (od A1-4 do D1-4).

 • Ubrania strażackie...

  Ubrania specjalne przeznaczone są do akcji gaśniczych, ratunkowych, a czasem również niektórych działań porządkowych. Z racji przeznaczenia ubrania te są przystosowane do nawet najbardziej ekstremalnych warunków. Zabezpieczają strażaka przed czynnikami mechanicznymi, powierzchniowymi. Do tego chronią również przed czynnikami atmosferycznymi, środkami chemicznymi, wodą, płomieniami oraz zarówno wysokimi, jak i niskimi temperaturami. Na ubrania specjalne dla strażaków składa się kurtka ¾ i spodnie. Osobno prowadzimy sprzedaż bielizny podbarierowej.

  Ubrania specjalne dla strażaków dostępne w RescueSystem.pl różnią się nie tylko materiałem z jakiego zostały wykonane, ale też kolorem. Inny kolor to od razu inny model – najwięcej w naszym asortymencie jest ubrań specjalnych piaskowych oraz czarnych.

  Raptor – opinie stworzyły ubranie - Ubrania specjalne

  Jednym z nowszych produktów w naszym sklepie jest ubranie specjalne Raptor. Opinie i sugestie pracowników straży pożarnej w dużym stopniu stworzyły bazę pod konstrukcję tego ubrania, dzięki czemu doskonale wpisuje się ono w potrzeby strażaków. Ubranie specjalne Raptor jest nie tylko lekkie i ergonomiczne, ale również zapobiega przegrzewaniu się ciała. Do tego jest także wodoodporne.

  Model oferowany w naszym sklepie dostępny jest w kolorze złotym – jeżeli jednak masz specjalne wymagania, postaramy się sprowadzić wybrany przez Ciebie kolor.

 • Ubranie KDSz
 • Polary
 • Kurtki
 • Kamizelki
 • Kombinezony...