Sprzęt strażacki - Sklep strażacki - RescueSystem

Sprzęt strażacki

Informacje

Producenci

Sprzęt strażacki

Na powodzenie akcji ratowniczo-gaśniczej, wpływ mają nie tylko umiejętności strażaków, ale również odpowiedni sprzęt strażacki, który powinien reprezentować najwyższą możliwą jakość i być niezawodny w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Dlatego też, chcąc zaopatrywać Państwa w najlepsze możliwe rozwiązania, stworzyliśmy kategorię, w której z...

Na powodzenie akcji ratowniczo-gaśniczej, wpływ mają nie tylko umiejętności strażaków, ale również odpowiedni sprzęt strażacki, który powinien reprezentować najwyższą możliwą jakość i być niezawodny w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Dlatego też, chcąc zaopatrywać Państwa w najlepsze możliwe rozwiązania, stworzyliśmy kategorię, w której znalazł się najlepszy sprzęt strażacki, umożliwiające przeprowadzenie każdej akcji ratowniczo-gaśniczej.

Co wchodzi w skład naszej oferty na sprzęt strażacki?

 •          Armatura pożarnicza, w tym armatura przyłączeniowa, prądownice, węże tłoczne i wiele innych.
 •          Wyposażenie strażackie, w tym drabiny, pilarki, oświetlenie i wiele innych.
 •          Specjalizacje KSRG, w tym sprzęt ratownictwa technicznego, medycznego, wysokościowego i wodnego.
 •          Sprzęt szkoleniowy.
 •          Aparaty powietrzne, detektory i kamery.
 •          Sprzęt łączności, w tym radiotelefony nasobne, przewoźne oraz akcesoria do nich.
 •          Motopompy spalinowe.
 •          Maszyny STIHL, w tym pilarki, przecinarki, opryskiwacze, kosy, odkurzacze i myjki.

Naszym celem jest zaopatrywanie Klientów w nowoczesny i w pełni funkcjonalny sprzęt strażacki, który sprawdzi się w rękach specjalistów i będzie skutecznie służył ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia. Z tego też powodu korzystamy z rozwiązań najlepszych producentów i prowadzimy bardzo dokładną selekcję produktów, dzięki czemu macie Państwo możliwość inwestowania wyłącznie w sprzęt sprawdzony, niezawodny i bezpieczny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiadających Państwu sprzętów strażackich. Produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Więcej

Sprzęt strażacki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Armatura pożarnicza

  Armatura pożarnicza – sklep

  Dobra armatura pożarnicza to podstawa sprzętu ochrony przeciwpożarowej. Dzięki niej możesz szybko i sprawnie połączyć ze sobą węże tłoczone, pompy, kurtyny wodne i wiele innych akcesoriów. Jest to sprzęt, który warunkuje powodzenie wielu akcji, a tym samym decyduje o mieniu, zdrowiu, a nawet życiu ludzi. Nie stawiaj więc na używki, podróbki czy azjatyckie zamienniki -  postaw na jakość potwierdzoną najwyższymi normami!

  Armatura pożarnicza od najlepszych

  Nie sposób wymienić wszystkich elementów wchodzących w skład armatury pożarniczej. Najważniejsze z nich to: klucze strażackie, prądownice, rozdzielacze strażackie, kurtyny wodne czy węże tłoczne. Wszystkie rodzaje sprzętów dostępne są w różnych parametrach, które można dostosować do zadań - zarówno pożarniczych, jak i gospodarczych.

  Warto pamiętać, że wchodzący w skład armatury pożarniczej jest wykorzystywany nie tylko do ochrony przeciwpożarowej i w trakcie zawodów strażackich. Wiele elementów armatury pożarniczej jest również wykorzystywanych zupełnie innych dziedzinach. Przykładem są kurtyny wodne służące do tworzenia ścian wodnych, które używane są też do chłodzenia podczas upałów, natomiast węże tłoczne znalazły użytek także w górnictwie czy inżynierii wodnej i lądowej.

  Sprzęt przeciwpożarowy najwyżej klasy

  Oferowane przez nas elementy armatury pożarniczej wykonane są ze świadectwem dopuszczenia CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej).

   

  Z nami masz gwarancję najwyższej jakości!

 • Wyposażenie i Sprzęt...

  Wyposażenie i sprzęt strażacki

  Odpowiednie wyposażenie strażaka to kluczowa kwestia dla powodzenia akcji ratowniczo-gaśniczej i bezpieczeństwa załogi.
  W tym przypadku nie chodzi tylko o odpowiednie umundurowanie, hełm, czy zaplecze techniczne w postaci wozów, armatury i sprzętu ratunkowego.
  Podczas akcji nie możesz pozwolić sobie na awarię latarki, złamanie bosaka, czy zerwanie linki. Liczy się każdy, nawet najmniejszy element.
  Wyposażenie strażaka - opis
  Sprzęt strażacki nosi różne nazwy, jednak posiada jedną, wspólną cechę - niezawodność.
  W skład podstawowego wyposażenia, poza umundurowaniem wchodzą również:
  latarki, bosaki, linki, sita kominowe, siekiery, toporki , Hooligany, łomy oraz sprzęt wyburzeniowy
  i wszystko to, co tylko może pomóc Ci w bezpiecznym, szybkim i skutecznym przeprowadzeniu działań !
  Wyposażenie strażaka PSP, a OSP
  Wyposażenie strażaka PSP najczęściej znacznie przewyższa jakością i funkcjonalnością, to, którym dysponują strażacy z jednostek ochotniczych.
  Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka, a tym najważniejszym są różnice w finansowaniu. Mimo wszystko gminy, czy związki OSP
  powinny zadbać o dobre wyposażenie strażaka. Sklep RescueSystem daje tą możliwość oferując dobrej klasy sprzęt w przystępnych cenach i z dostawą!
 • Motopompy spalinowe
 • Specjalizacje KSRG
 • Aparaty...

  Działania gaśnicze i ratownicze w strefie bezpośredniego zagrożenia dla dróg oddechowych wymagają zastosowania aparatów ochrony dróg oddechowych a w końcowej fazie akcji dzięki zastosowaniu kamery termowizyjnej jesteśmy wstanie sprawdzić pogorzelisko .Również z pomocą przychodzi detektor wielogazowy którym dokonamy pomiaru stężenia tlenku węgla , siarko-wodoru ,tleny oraz gazów palnych . 

 • Sprzęt łączności

  Jednym z niezbędnego sprzętu jest sprzęt łączności który służy do komunikacji podczas działań ratowniczych, radiostacje nasobne i samochodowe firmy HYTERA 

 • Maszyny STIHL
 • Wyposażenie pojazdu
 • GADŻETY

  Szukasz prezentu dla strażaka ? Znajdziesz go u nas , zapoznaj się z ofertą gadżetów dla prawdziwych STRAŻAKÓW : Koszulki, bluzy czy może body strażackie ?

  A może szukasz czegoś dla starszych strażaków, Proponujemy rękawice techniczne , Kominiarki strażackie oraz noże ratownicze. 

  Zgodzicie się pewnie, że najlepszy pomysł na prezent świąteczny wpada nam często do głowy tuż po Świętach. Tym razem przygotuj się odpowiednio wcześnie! Zapoznaj się z naszymi podpowiedziami jaki powinien być prezent świąteczny, a gwarantujemy, że tym razem wybierzesz go jeszcze przed nimi. Po pierwsze powinny być osobiste: nic nie cieszy przecież tak jak indywidualnie zaprojektowany podarunek. Wygrawerowane imię, kalendarz z dedykacją lub prezent z wybranym przez Was zdjęciem. Taki świąteczny prezent nie może się nie udać! Po drugie najbardziej wartościowy upominek to taki, który wpisuje się w zainteresowania osoby obdarowywanej. Czy to piłka nożna, czytanie książek czy może osoba, której wręczyć chcesz prezent jest fanem Star Wars – podaruj właśnie taki gadżet, który pozwoli rozwinąć te hobby. Po trzecie ważne, żeby podarunek taki cechował się odpowiednią emocjonalnością, nic nie cieszy przecież tak jak prezenty podarowane z miłości. Poza tym nie zapomnij, że najlepszy podarek to taki, który odpowiednio zaskoczy! Nie ma nic piękniejszego niż szczery uśmiech wymalowany na twarzy osoby obdarowanej! Zajrzyj do naszego sklepu, a gwarantujemy, że Twój prezent na Święta będzie strzałem w dziesiątkę!

 • WYPOSAŻENIE REMIZ