GADŻETY

Szukasz prezentu dla strażaka ? Znajdziesz go u nas , zapoznaj się z ofertą gadżetów dla prawdziwych STRAŻAKÓW : Koszulki, bluzy czy może body strażackie ?

A może szukasz czegoś dla starszych strażaków, Proponujemy rękawice techniczne , Kominiarki strażackie oraz noże ratownicze. 

Zgodzicie się pewnie, że najlepszy pomysł na prezent świąteczny wpada nam często do głowy tuż po Świętach. Tym razem przygotuj się odpowiednio wcześnie! Zapoznaj się z naszymi podpowiedziami jaki powinien być prezent świąteczny, a gwarantujemy, że tym razem wybierzesz go jeszcze przed nimi. Po pierwsze powinny być osobiste: nic nie cieszy przecież tak jak indywidualnie zaprojektowany podarunek. Wygrawerowane imię, kalendarz z dedykacją lub prezent z wybranym przez Was zdjęciem. Taki świąteczny prezent nie może się nie udać! Po drugie najbardziej wartościowy upominek to taki, który wpisuje się w zainteresowania osoby obdarowywanej. Czy to piłka nożna, czytanie książek czy może osoba, której wręczyć chcesz prezent jest fanem Star Wars – podaruj właśnie taki gadżet, który pozwoli rozwinąć te hobby. Po trzecie ważne, żeby podarunek taki cechował się odpowiednią emocjonalnością, nic nie cieszy przecież tak jak prezenty podarowane z miłości. Poza tym nie zapomnij, że najlepszy podarek to taki, który odpowiednio zaskoczy! Nie ma nic piękniejszego niż szczery uśmiech wymalowany na twarzy osoby obdarowanej! Zajrzyj do naszego sklepu, a gwarantujemy, że Twój prezent na Święta będzie strzałem w dziesiątkę!

GADŻETY Jest 26 produktów.

Aktywne filtry

Rękawice techniczne Stingray XSTC8 Rękawice techniczne Stingray XSTC8
  • Wyprzedaż!

Rękawice techniczne STINGRAY XPRO®

Rękawice techniczne STINGRAY XPRO®, to rękawica odporna na uderzenia z maksymalną ochroną na przecięcia ANSI: A8   STINGRAY to wyjątkowa, lekka rękawica — niezrównana wytrzymała ochrona, zaprojektowana do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle...

149,00 zł Brutto

Nóż ratowniczy dla strażaka 3w1

DANE TECHNICZNE:   Długość całkowita:  21 cm Długość ostrza:  8,5 cm Szerokość ostrza:  2,5 cm Długość po złożeniu:  12,5 cm Waga:  155 g Stal:  440 Rękojeść:  metal Blokada:  liner - lock Noż zapakowany do kartonowego pudełka     Dodatkowe...

49,00 zł Brutto