F3 odplamiacz do ubrań specjalnych 1l - Sklep strażacki - RescueSystem
F3 odplamiacz do ubrań specjalnych 1l Zobacz większe

F3 odplamiacz do ubrań specjalnych 1l

Nowy produkt

77.00 zł Brutto

Więcej informacji

F3 odplamiacz do prania ubrań specjalnych

Odplamianie ubrań strażackich

Odplamiacz F3 powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie służb ratowniczych na preparat przeznaczony do czyszczenia ubrań specjalnych oraz innych materiałów tekstylnych po akcjach, podczas których doszło do ich zanieczyszczenia trudno usuwalnymi substancjami ropopochodnymi np. olejem napędowym oraz tłuszczami pochodzenia naturalnego. Stworzony przez KTH preparat skutecznie radzi sobie z tą problematyką. 

 Usuwanie zanieczyszczeń z ubrań z membraną

Dotychczas odzież zanieczyszczona np. olejem napędowym, musiała być oczyszczana w specjalistycznych pralniach chemicznych przy użyciu nadchloranu. Często zdarzały się również sytuacje, gdy po kontakcie z substancjami takimi jak np. olej hydrauliczny - ubranie specjalne nie nadawało się już do użytku, ponieważ wyczyszczenie go, nie było możliwe. Aby zapobiec takim wydarzeniom, powstała formuła preparatu F3.

 Dekontaminacja ubrań specjalnych

Z jego pomocą, bez problemu dokonamy wstępnej dekontaminacji odzieży, sprzętu, czy wyposażeniauwalniając ją od większości plam ze smaru i oleju. Uzupełnieniem procesu czyszczenia jest użycie płynu F5 – który usunie pozostałą część zabrudzeń, w tym także produktów spalania.  Połączenie obu produktów zapewni absolutnie czystą odzież specjalną, całkowicie pozbawioną także charakterystycznego zapachu przepracowanego oleju, również hydraulicznego i przekładniowego.

 


Najważniejsze cechy środka do prania ubrań specjalnych F3:

  • Produkt jest sprzedawany w butelkach dozujących o pojemności 1 litra.
  • skutecznie usuwa zanieczyszczenia zabrudzeń z oleju i tłuszczy
  • skutecznie dekontaminuje ubrania strażackie
  • bardzo duża wydajność
  • usuwa nieprzyjemne zapachy, nawet przepracowanego oleju

10 innych produktów w tej samej kategorii: