Rękawice strażackie Granqvists Fire Grip 2.0
  • Rękawice strażackie Granqvists Fire Grip 2.0
  • Rękawice strażackie Granqvists Fire Grip 2.0

Rękawice strażackie Granqvists Fire Grip 3.0

436,65 zł
Brutto
Rozmiar rękawic : 7
Mankiet: A- Cylinder
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Rękawice strażackie skórzane Granqvists  Fire Grip 3.0

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i starannie dobranym materiałom rękawice zapewniają maksymalną ochronę z najwyższą sprawnością i komfortem. Unikalny system składu rękawicy ze specjalnie garbowanej skóry sprawia, że są wodoodporne, niepalne i odporne na płynne chemikalia. Wodoodporna i oddychająca membrana Porelle połączona jest z ognioodpornym wkładem na bazie mieszanki Kevlar®/Protect i włókien mineralnych.

Więcej szczegółowych informacji nt. materiałów składowych znajduje się w dziale “Certyfikaty”, w załączniku do świadectwa dopuszczenia, o nazwie “Dane techniczne”.

Rękawice w kolorze czarnym lub niebieskim.

BA0901 Fire Grip Mankiet A PROSTY

Certyfikaty: CE Centexbel Gent, świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Rozmiary: od 7 do 12

OPIS TECHNICZNY I WARUNKI ZASTOSOWANIA BA0901 FIRE GRIP

 

Opis wyrobu:

Fire Grip to najbardziej zaawansowane technicznie skórzane rękawice strażackie gwarantujące pewną ochronne przed czynnikami mechanicznymi jak i termicznymi. Rękawice zapewniają duże wyczucie i pewność chwytu dzięki wyjątkowej konstrukcji palców – box type. Specjalnie garbowana bydlęca skóra umożliwia mechaniczne pranie do 25 razy z gwarancją zachowania parametrów ochronnych. Czyszczenie pozwala pozbyć się rakotwórczych cząsteczek, które są odpowiedzialne za dwukrotnie podwyższone zachorowania na raka prostaty wśród ratowników.

Nowoczesny wkład zbudowany jest z Kevlaru oraz włókien szklanych, który już sam w sobie zapewnia

Maksymalną ochronę przed przecięciem poziom 5. Wkład jest wzmocniony termicznie materiałem z włókien węglowych których celem jest szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła.

Membrana jest wodoodporna oraz oddychająca stanowi barierę przed bakteriami, patogenami krwi i chemikaliami. Ze względu na nadzwyczajnie mocną konstrukcję - najwyższy poziom odporności na rozdzieranie 4, prosimy zachować ostrożność przy pracy w pobliżu maszyn z ruchomymi częściami.

Wszystkie elementy oraz produkcja wyrobu – Unia Europejska.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.