Agregat Prądotwórczy ROSENBAUER RS14 (13,6 kVA) - kolor czerwony 50 Hz 2x 400V CEE, 3x 230V
  • Agregat Prądotwórczy ROSENBAUER RS14 (13,6 kVA) - kolor czerwony 50 Hz 2x 400V CEE, 3x 230V
  • Agregat Prądotwórczy ROSENBAUER RS14 (13,6 kVA) - kolor czerwony 50 Hz 2x 400V CEE, 3x 230V

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY RTE PX 14 Super Silent

62 561,49 zł
Brutto
KOLOR: CZERWONY
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Źródło energii w każdej sytuacji

Agregaty prądotwórcze stanowią niezbędny element podstawowego wyposażenia straży pożarnej. Dostarczają energię elektryczną do zasilania systemów oświetleniowych, pomp zanurzeniowych i innego sprzętu w odległych lokalizacjach. RTE PX 14 to produkt najwyższej klasy, który jest bardzo łatwy w użytkowaniu i łączy w sobie najlepsze funkcje obsługi z dużą wydajnością przy jednoczesnym zachowaniu niskiej masy i kompaktowych rozmiarów. Przenośny agregat prądotwórczy pozwala realizować standardowy zakres działań zastępu strażackiego, ale jest również wyposażony do stawiania czoła szczególnym wyzwaniom takim jak usuwanie skutków katastrof i więcej.

Agregat prądotwórczy RTE PX 14 to urządzenie do wszystkich zastosowań. Jego moc wyjściowa wynosi 13,6 kVA, co odpowiada użytecznej mocy efektywnej około 11 kW.

Urządzenie standardowo wyposażone jest w 2 wodoszczelne gniazda 400 V oraz 3 wodoszczelne gniazda 230 V. Dodatkowo dostępnych jest szereg opcji pozwalających na indywidualną konfigurację.

RTE PX 14 jest dostępny w dwóch wariantach Basic i Super Silent.

Uniwersalne zastosowanie i zrównoważona konstrukcja

 

Agregat prądotwórczy RTE PX 14 jest mocny, a zarazem lekki i zaprojektowany do długotrwałego użytkowania. Zarówno wersja Basic jak i wersja wyciszona Super Silent obsługują z łatwością działania dotyczące usuwania skutków katastrof i nowe funkcje takie jak zasilanie awaryjne budynków.

 

W procesie projektowania położono duży nacisk na zachowanie równowagi ekologicznej, czego efektem była rezygnacja producenta z tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym. Obudowa RTE PX 14 jest wykonana z aluminium, dlatego w 100% nadaje się do recyklingu.

 

Wersja Super Silent

Dzięki zamkniętej obudowie i wyciszonemu układowi wydechowemu, RTE PX 14 Super Silent jest wyraźnie cichszy od wersji Basic. Oznacza to dużo mniej stresu, zwłaszcza podczas długich okresów użytkowania. Obudowa również chroni przedział silnika przed dostaniem się zanieczyszczeń. 

Dla bezpieczeństwa i szybkiej reakcji

Elementy sterownicze agregatu RTE PX 14 są intuicyjne, przez co eliminują potrzebę prowadzenia długich sesji szkoleniowych i zapobiegają błędom w obsłudze podczas użytkowania. Pulpit sterowania przypomina pod względem konstrukcji sterowniki w innych produktach Rosenbauer, ale sprawia, że agregat jest nawet łatwiejszy w obsłudze.

 

Uruchomienie jednym naciśnięciem: wystarczy nacisnąć przycisk, aby popłynął prąd

Przekonasz się jak łatwy w obsłudze jest agregat prądotwórczy, gdy tylko go uruchomisz. W przypadku RTE PX 14 nie ma potrzeby otwierania zaworu paliwa i ciągnięcia linki rozrusznika. Wystarczy nacisnąć klawisz “Start” i agregat zaczyna pracować. Wszystko dzieje się w jednej chwili i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia.

 

Wyraźnie widoczne: informacje kluczowe i szczegółowe

Wyświetlacz RTE PX 14 pokazuje najważniejsze informacje: poziom zbiornika paliwa i wykorzystanie całkowitej mocy. Więcej informacji szczegółowych na temat bieżącej pracy jest również wyświetlanych po dotknięciu klawisza.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.