Rękawice pożarnicze

Rękawice pożarnicze

Rękawice pożarnicze to jeden z rodzajów rękawic strażackich. W przeciwieństwie do modeli technicznych, rękawic pożarniczych używa się podczas pracy z wysokimi temperaturami i działań związanych z ogniem – akcji gaśniczych.

Specyfika rękawic pożarniczych

Ergonomiczny kształt i łatwe dopasowywanie się do dłoni zapewnia wysoki komfort pracy i gwarantuje zachowanie zręczności ruchów. Nawet tanie rękawice strażackie, do których należą najbardziej podstawowe modele, efektywnie chronią dłonie podczas normalnych prac i operacji, takich jak gaszenie pożarów, działania poszukiwawcze i ratownicze.

Bez względu na koszt, wszystkie rękawice posiadają certyfikat dopuszczenia CNBOP.

Rękawice strażackie bojowe

Poza zwykłymi rękawicami pożarniczymi oferujemy również rękawice strażackie bojowe, czyli tak zwane rękawice specjalne. Spełniają one najwyższe wymagania podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, chronią przed promieniowaniem cieplnym, promieniowaniem i zimnem. Są odporne na przecięcia, wodę, nie tracąc przy tym oddychalności.

Rękawice pożarnicze Jest 30 produktów.

Aktywne filtry

Rękawice FIRE MAX 1 z mankietem

Rękawice strażackie FIRE-MAX 1 rękawice strażackie pięciopalcowe Fire-Max 1, wszystkie warstwy trwale połączone- odporne na działanie zwiazków chemicznych i wody posiadają anatomiczny krój szycia oraz doskonałą chwytność na powierzchniach...

205,00 zł Brutto