Umundurowanie strażackie - Ubranie koszarowe, mundur wyjściowy, bielizna - Sklep strażacki - RescueSystem

Umundurowanie

Informacje

Producenci

Umundurowanie

Odpowiednie umundurowanie strażackie to absolutna podstawa wyposażenia strażaka. Zapewnia mu bezpieczeństwo i komfort pracy, dlatego też powinno być wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu nowoczesnych rozwiązań. W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepsze ubrania strażackie, które pozwolą na pełną ochronę osobistą strażaka, a także el...

Odpowiednie umundurowanie strażackie to absolutna podstawa wyposażenia strażaka. Zapewnia mu bezpieczeństwo i komfort pracy, dlatego też powinno być wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu nowoczesnych rozwiązań. W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepsze ubrania strażackie, które pozwolą na pełną ochronę osobistą strażaka, a także eleganckie mundury wyjściowe.

Abyście Państwo mieli możliwość szybkiego i bezproblemowego znalezienia odpowiednich produktów, podzieliliśmy je na odpowiednie kategorie.

1. Ubrania koszarowe

W tej podkategorii znalazły się niezbędne do ochrony osobistej strażaków ubrania koszarowe, sprawdzające się w rozmaitych pracach, innych niż akcje ratowniczo-gaśnicze. Oferujmy ubrania koszarowe, KDSZ, kurtki, kamizelki, t-shirty, kombinezony specjalistyczne i polary – wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów.

2. Hełmy, rękawice i buty

Dostępne w naszej ofercie akcesoria, takie jak hełmy, rękawice czy buty mają fundamentalny wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracy strażaka, dlatego muszą być wykonywane z dbałością o każdy szczegół. Polecamy Państwu akcesoria, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach i pozwolą na właściwe realizowanie zadań przez specjalistę.

3. Mundur wyjściowy strażacki

Praca strażaka to nie tylko akcje ratowniczo-gaśnicze, ale również specjalne okazje, w których powinien on prezentować się godni i elegancko. Dlatego też przygotowaliśmy kategorię, w której zakupicie Państwo wysokiej klasy mundur wyjściowy strażacki, eleganckie koszule, czapki oraz dodatki.

4. Bielizna strażacka

Naszą specjalnością jest również bielizna strażacka, bez której osiągnięcie odpowiedniego poziomu ochrony przed ogniem byłoby niemożliwe. Oferujemy więc trudnopalne skarpety, szorty, kalesony, t-shirty oraz bieliznę podbarierową. Każdy produkt spełnia wszelkie obowiązujące normy.

Dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości umundurowanie strażackie?

Umundurowanie strażackie to podstawowe wyposażenie każdego strażaka, które ma istotny wpływ na jego komfort oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzania akcji ratowniczo-gaśniczych. Wykonane z odpowiednich materiałów i posiadające niezbędne zabezpieczenia, pozwala pracować w maksymalnie bezpiecznych warunkach i działać skutecznie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Naszym celem jest dostarczanie Państwu rozwiązań tworzonych przez najlepszych producentów, dbających o wysoką jakość odzieży strażackiej – dzięki temu stawiacie na komfort i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę na umundurowanie strażackie i wyjściowe, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Zapewniamy indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny.

Więcej

Umundurowanie  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Ubrania Koszarowe i...

  Umundurowanie, kurtki t-shirty

  Umundurowanie strażaka to podstawowa rzecz, o którą powinna zadbać jednostka. W naszym sklepie znajdują się ubrania zarówno koszarowe, jak i specjalne, kamizelki, kurtki, a także T-shirty. Co istotne, mogą się w nie zaopatrywać nie tylko strażacy z PSP – to również doskonałe umundurowanie strażackie OSP. Każdy rodzaj umundurowania strażackiego w RescueSystem dostępny jest w różnych modelach. Różnią się one od siebie materiałami z których zostały wykonane, a co za tym idzie również przeznaczeniem oraz ceną.

  Umundurowanie strażaka

  W naszym sklepie znajdziesz mundury strażackie koszarowe i specjalne. Chociaż oba rodzaje umundurowania strażaka powstały z różnych materiałów i mają zupełnie inne przeznaczenie, to wszystkie ze względu na specyfikę strażackiej pracy są odporne na działanie zarówno wysokiej, jak i niskiej temperatury. Do tego nie przepuszczają wody i mają właściwości „oddychające. Co najważniejsze – za sprawą ergonomicznych kształtów, nasze mundury łatwo dopasowują się do ciała, gwarantując wygodę i swobodę ruchów.

  Na wszystkie mundury strażackie sklep posiada certyfikat dopuszczający CNBOP.

  Kurtka strażacka

  W naszym asortymencie znajdują się wytrzymałe kurtki strażackie poliamidowe. Dodatkowo odblaskowe elementy pozwalają na zachowanie widoczności nawet w trudnych warunkach i na dużą odległość. Kurtki są wodoodporne, posiadają wygodne kieszenie i są zapinane na zamek. Stanowią doskonały element umundurowania strażackiego OSP oraz PSP.

 • Hełmy Rękawice Buty

  HEŁMY, RĘKAWICE, BUTY

  W naszym asortymencie posiadamy każdy rodzaj ochrony cielesnej dla strażaków: hełmy, rękawice i obuwie strażackie. Sklep oferuje wiele modeli, wykonanych z różnorodnych materiałów, a co za tym idzie – służą także różnemu przeznaczeniu.

  Rękawice pożarnicze i techniczne

  Przykładem odmiennego przeznaczenia teoretycznie podobnego sprzętu są rękawice strażackie. Dzielą się one na rękawice pożarnicze i rękawice techniczne. Te pierwsze używane są głównie podczas akcji gaśniczych i ratunkowych, drugie – przy obsłudze specjalistycznego sprzętu- na przykład podczas wypadków (nawet przy dopuszczeniu do użycia bierze się pod uwagę zupełnie inne certyfikaty). W naszym sklepie znajdziesz zarówno specjalistyczne rękawice pożarnicze, jak i atestowane rękawice techniczne!

  Hełmy strażackie

  W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości hełmy oraz kominiarki. Hełm to nie tylko symbol straży na całym świecie, ale też jeden z najważniejszych elementów ekwipunku każdego. Hełmy strażackie osłaniają głowę, twarz i oczy podczas akcji gaśniczych, ratowniczych, a czasem również porządkowych. Kominiarki są z kolei kompatybilne w użyciu nie tylko z samym hełmem, ale i aparatem oddechowym.

  Obuwie strażackie

  Nasz sklep posiada w asortymencie buty strażackie wykonane z różnego materiału. Wysoki stopień bezpieczeństwa, ochrona przed takimi czynnikami jak olej, woda, ogień czy rozcięcia – dzięki temu sprzedawane przez nas buty strażackie nadają się do użycia w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

 • Mundury wyjściowe...

  Czym była by praca strażaka bez umundurowania galowego i wyjściowego ? Dlatego zapraszamy do zapoznania się z kategorią w której znajdują się : Mundury strażackie wyjściowe i służbowe , czapki rogatywki, koszule, sznury oraz dodatki 

 • Młodzieżowe Drużyny...

  MDP- Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza która funkcjonuje przy większości jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej ta kategoria jest właśnie dla nich.

 • Bielizna

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć