Umundurowanie

Odpowiednie umundurowanie strażackie to absolutna podstawa wyposażenia strażaka. Zapewnia mu bezpieczeństwo i komfort pracy, dlatego też powinno być wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu nowoczesnych rozwiązań. W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepsze ubrania strażackie, które pozwolą na pełną ochronę osobistą strażaka, a także eleganckie mundury wyjściowe.

Abyście Państwo mieli możliwość szybkiego i bezproblemowego znalezienia odpowiednich produktów, podzieliliśmy je na odpowiednie kategorie.

1. Ubrania koszarowe

W tej podkategorii znalazły się niezbędne do ochrony osobistej strażaków ubrania koszarowe, sprawdzające się w rozmaitych pracach, innych niż akcje ratowniczo-gaśnicze. Oferujmy ubrania koszarowe, KDSZ, kurtki, kamizelki, t-shirty, kombinezony specjalistyczne i polary – wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów.

2. Hełmy, rękawice i buty

Dostępne w naszej ofercie akcesoria, takie jak hełmy, rękawice czy buty mają fundamentalny wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracy strażaka, dlatego muszą być wykonywane z dbałością o każdy szczegół. Polecamy Państwu akcesoria, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach i pozwolą na właściwe realizowanie zadań przez specjalistę.

3. Mundur wyjściowy strażacki

Praca strażaka to nie tylko akcje ratowniczo-gaśnicze, ale również specjalne okazje, w których powinien on prezentować się godni i elegancko. Dlatego też przygotowaliśmy kategorię, w której zakupicie Państwo wysokiej klasy mundur wyjściowy strażacki, eleganckie koszule, czapki oraz dodatki.

4. Bielizna strażacka

Naszą specjalnością jest również bielizna strażacka, bez której osiągnięcie odpowiedniego poziomu ochrony przed ogniem byłoby niemożliwe. Oferujemy więc trudnopalne skarpety, szorty, kalesony, t-shirty oraz bieliznę podbarierową. Każdy produkt spełnia wszelkie obowiązujące normy.

Dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości umundurowanie strażackie?

Umundurowanie strażackie to podstawowe wyposażenie każdego strażaka, które ma istotny wpływ na jego komfort oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzania akcji ratowniczo-gaśniczych. Wykonane z odpowiednich materiałów i posiadające niezbędne zabezpieczenia, pozwala pracować w maksymalnie bezpiecznych warunkach i działać skutecznie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Naszym celem jest dostarczanie Państwu rozwiązań tworzonych przez najlepszych producentów, dbających o wysoką jakość odzieży strażackiej – dzięki temu stawiacie na komfort i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę na umundurowanie strażackie i wyjściowe, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Zapewniamy indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny.

Umundurowanie Jest 305 produktów.

Aktywne filtry

Pas taktyczny

PAS TAKTYCZNY KLAMRĄ QUICK RELEASE Doskonałe i praktyczne uzupełnienie męskiej  garderoby nie tylko na wyprawy ale i na co dzień. Model został tak zaprojektowany żeby był super wygodny i komfortowy podczas noszenia. Klamra: z systemem blokady...

25,00 zł Brutto
Rękawice techniczne Stingray XSTC8 Rękawice techniczne Stingray XSTC8
  • Wyprzedaż!

Rękawice techniczne STINGRAY XPRO®

Rękawice techniczne STINGRAY XPRO®, to rękawica odporna na uderzenia z maksymalną ochroną na przecięcia ANSI: A8   STINGRAY to wyjątkowa, lekka rękawica — niezrównana wytrzymała ochrona, zaprojektowana do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle...

149,00 zł Brutto

Spodniobuty STANDARD SB01

Spodnie ogrodniczki z regulowanymi szelkami z elastyczną, szeroką gumą z tyłu. Model produkowany  z wodoochronnej tkaniny Plavitex, przeznaczony do użytku w niesprzyjających warunkach pogodowych. Zapewnia skuteczną ochronę przed wiatrem i...

195,57 zł Brutto