Defibrylator Zoll AED 3
  • Defibrylator Zoll AED 3
  • Defibrylator Zoll AED 3
  • Defibrylator Zoll AED 3
  • Defibrylator Zoll AED 3
  • Defibrylator Zoll AED 3

Defibrylator Zoll AED 3

11 500,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

0 Opinie

Defibrylator Zoll AED 3 to niezawodne narzędzie, które przeprowadzi ratownika przez każdy etap wysokiej jakości resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) i w razie konieczności dostarczy wstrząs serca, który może uratować życie pacjenta.

Dzięki innowacyjnej technologii Real CPR Help opracowanej przez firmę Zoll, urządzenie umożliwia prowadzenie resuscytacji zgodnie z najnowszymi wytycznymi, monitorując głębokość i tempo uciśnięć w czasie rzeczywistym. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD z obrazkowymi i tekstowymi wskazówkami RKO zapewnia klarowną instrukcję dla ratowników.

AED 3 wyposażony jest w tryb pediatryczny, który można łatwo aktywować, co pozwala na szybkie dostosowanie urządzenia do potrzeb dziecka. Uniwersalne elektrody umożliwiają stosowanie urządzenia zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

Pakiet akcesoriów ratunkowych zawiera niezbędne narzędzia do bezpiecznej interwencji, zapewniając kompleksowe wsparcie podczas akcji ratunkowej.

Zoll AED 3 oferuje łatwe zarządzanie w chmurze, automatycznie łącząc się z systemem zarządzania PlusTrac™ i wysyłając powiadomienia w przypadku niepowodzenia autotestu.

Dane można łatwo przesyłać i analizować dzięki funkcji transferu danych sterowanej ekranem dotykowym oraz możliwości przesyłania raportów autotestów przez Wi-Fi.

Wytrzymała bateria zapewnia długotrwałe działanie urządzenia, a możliwość dokupienia torby transportowej z regulowanym paskiem na ramię dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas transportu, zwłaszcza w trudnych warunkach.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.