Defibrylator Philips HeartStart HS1
  • Defibrylator Philips HeartStart HS1
  • Defibrylator Philips HeartStart HS1

Defibrylator AED Philips HeartStart HS1 w torbie slim

5 150,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Prosty w obsłudze
AED Philips HeartStart HS1 obejmuje innowacyjną technologię opartą na szeroko zakrojonych badaniach i opiniach użytkowników, która pozwoliła stworzyć defibrylator tak prosty w obsłudze, że przy minimalnym przeszkoleniu każdy może potencjalnie uratować życie osoby dotkniętej nagłym zatrzymaniem krążenia. Wyraźne, wypowiadane naturalnym głosem polecenia prowadzą użytkownika przez każdy krok procedury defibrylacji. Zaprojektowany tak, aby nie spowalniał i nie wyprzedzał działań ratownika, dostosowuje polecenia głosowe do każdego etapu procedury. Przypomina nawet o wezwaniu pogotowia. Funkcja instruktażu RKO na żądanie pozwala użytkownikowi w stanie stresu przypomnieć sobie wiadomości zdobyte podczas szkolenia.

Zawsze gotowy do użycia
Defibrylator Philips HeartStart HS1 jest zasilany długowieczną baterią (4 lata żywotności lub 200 wyładowań). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny
AED Philips HeartStart HS1 został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Perfekcyjny system kontroli jakości produktów Philips wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philips delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Optymalne wykorzystanie RKO.
Ostatnie badania wykazały, że RKO jest jeszcze istotniejsza dla przeżycia niż wcześniej sądzono, jednak korzyści z niej wynikające mogą zostać utracone w ciągu kilku sekund. Szybkie wykonanie defibrylacji po uciskach klatki piersiowej ma kluczowe znaczenie. Zastosowana w defibrylatorze HeartStart HS1 funkcja Quick Shock pozwala na zastosowanie terapii w czasie zaledwie 8 sekund (typowo) od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Inne urządzenia potrzebują na to 2–3-krotnie dłuższego czasu, co ogranicza prawdopodobieństwo sukcesu i szansę na przeżycie.

Elektrody zintegrowane z obudową.
Defibrylacja niemowląt/dzieci przy użyciu dodatkowych elektrod pediatrycznych.

Tryb szkoleniowy
Aparaty Philips umożliwiają także pracę w trybie szkoleniowym, bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczą specjalne elektrody szkoleniowe.

Gwarancja
Brak opłat za serwis przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu! Termin ważności elektrod 2 lata od daty produkcji.

Software uwzględnia wytyczne 2010.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.