Rękawice techniczne

Rękawice techniczne

Rękawice techniczne to jeden z rodzajów rękawic pożarniczych. Służą one do prac ze sprzętem specjalistycznym oraz podczas zagrożeń innych niż pożar.

Rękawice do ratownictwa technicznego są niezwykle wytrzymałe – odporne na ścieranie, rozcięcia ostrzem, rozdzieranie na przekłucia. Konkretne modele różnią się od siebie przede wszystkim poziomem ochrony przez wymienionymi czynnikami i samą konstrukcją.

Wykonanie rękawic do ratownictwa technicznego

Nasze rękawice są nie tylko bezpieczne, ale i wygodne. Dzięki ergonomicznym kształtom, rękawice łatwo dopasowują się do ręki, poprawiając komfort i zwiększając skuteczność użytkowania. Ściągacz na nadgarstku chroni przed dostaniem się pod rękawicę zanieczyszczeń stałych, na przykład żwiru czy drobnego szkła.

Materiały dobrano tak, aby umocnić chwyt, a także chronić dłoń przed zmiażdżeniem – za to drugie odpowiedzialna jest specjalna guma. Z kolei wnętrze dłoni pokryto wodo- oraz olejoodpornym materiałem. Rękawice pożarne techniczne są wykonane z jaskrawego materiału, co znacznie ułatwia widoczność strażaka nawet na dużą odległość.

Rękawice techniczne Jest 16 produktów.

Aktywne filtry

Rękawice techniczne Stingray XSTC8 Rękawice techniczne Stingray XSTC8
  • Wyprzedaż!

Rękawice techniczne STINGRAY XPRO®

Rękawice techniczne STINGRAY XPRO®, to rękawica odporna na uderzenia z maksymalną ochroną na przecięcia ANSI: A8   STINGRAY to wyjątkowa, lekka rękawica — niezrównana wytrzymała ochrona, zaprojektowana do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle...

149,00 zł Brutto

Rękawice HexArmor 4012 EXT

Jeżeli musisz podejmować decyzje czy wybrać bezpieczną czy wygodną rękawicę oznacza to że żadna z nich nie jest właściwa do wykonania zadania. W krytycznychmomentach zbyt gruba rękawica może sprawić że stracisz cenne sekundy. Sekundy na wagę...

320,00 zł Brutto