Ubrania koszarowe - Sklep strażacki - RescueSystem

Ubrania koszarowe

Informacje

Producenci

Ubrania koszarowe

Praca strażaka obejmuje bardzo szeroki zakres obowiązków, nie tylko uczestniczenie w akcjach ratowniczo-gaśniczych i tych z udziałem ognia. Bardzo często dochodzą do tego również inne specjalistyczne działania, do których niezbędne okazuje się odpowiednio dopasowane ubranie koszarowe. W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszą odzież tego rod...

Praca strażaka obejmuje bardzo szeroki zakres obowiązków, nie tylko uczestniczenie w akcjach ratowniczo-gaśniczych i tych z udziałem ognia. Bardzo często dochodzą do tego również inne specjalistyczne działania, do których niezbędne okazuje się odpowiednio dopasowane ubranie koszarowe. W tej kategorii znajdziecie Państwo najlepszą odzież tego rodzaju, która zapewni komfort i bezpieczeństwo każdego specjalisty.

Ubranie koszarowe dopasowane do potrzeb

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo ubranie koszarowe w dwóch podstawowych wariantach:

  •          trzyczęściowe, składające się z kurtki, spodni i czapki,
  •          czteroczęściowe, składające się z kurtki, spodni, kamizelki i czapki.

Każde ubranie koszarowe dostępne w naszej ofercie, zapewnia odpowiedni komfort strażakowi i doskonale nadaje się do pełnienia rozmaitych obowiązków, takich jak zabezpieczanie różnego rodzaju imprez. Zastosowanie wysokiej jakości tkanin, takich jak poliamid czy RibStop, zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia oraz zabrudzenia, a właściwy krój odzieży pozwala zachować użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Ubrania koszarowe z poliamidu składają się w 60% z poliestru uzupełnionego bawełną. Z kolei tkanina RibStop to przede wszystkim bawełna (88%) z małą domieszką poliestru (12%).

Każde ubranie koszarowe dostępne w ofercie naszego sklepu zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Ubrania koszarowe dostępne w różnych rozmiarach

Wybierając rozmiar umundurowania koszarowego należy wziąć pod uwagę trzy wymiary – wzrost, obwód pasa i obwód klatki piersiowej. Zależnie od nich, należy przy zakupie wybrać odpowiedni symbol (od A1-4 do D1-4).

Więcej

Ubrania koszarowe  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć