Ubranie Koszarowe 4-częściowe POLIAMID - Sklep strażacki - RescueSystem
Wyprzedaż! Ubranie Koszarowe 4-częściowe POLIAMID Zobacz większe

Tylko online

Ubranie Koszarowe 4-częściowe POLIAMID

Ubranie koszarowe- W skład którego wchodzi: Czapka,Kurtka,Spodnie,Kamizelka

Nowy produkt

479.70 zł Brutto

DOSTĘPNY

Więcej informacji

Ubranie koszarowe 4-częściowe strażaka  w, którego skład wchodzi zestaw składający się z bluzy, czapki, kamizelki i spodni. Wykończenie wodo i olejoodporne z tkaniną odporną na wycieranie.

Wzór i konstrukcja ubrania wykonane są zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia MSWiA z dnia 30.11.2005r. w sprawie umundurowania strażaków PSP (Dz.U.nr 4 poz25 z 2006r.) oraz Zarządzenia nr 9 KGPSP z dnia 05.02.2007r. w sprawie wzorców oraz szczegółowych wymagań, cech technicznych i jakościowych przedmiotów umundurowania, odzieży specjalnej i środków ochrony indywidualnej użytkowanych w Państwowej Straży Pożarnej(Dz.UrzKGPSP).

Tkanina „Poliamid” Poliester 60% bawełna 40 % gramatura 245 gr/m2 charakteryzuje się połyskiem od strony zewnętrznej ponieważ włókna poliestru wplecione są na zewnątrz a bawełniane od wewnątrz jest tkanina mocną i wytrzymałą na wycieranie jednak wysoki udział włókien poliestrowych nie zapewnia komfortu użytkowania. Brak właściwości trudnopalnych.6 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: