Defibrylator CU Medical iPAD SP1 FULL AUTOMAT
  • Defibrylator CU Medical iPAD SP1 FULL AUTOMAT

Defibrylator CU Medical iPAD SP1 FULL AUTOMAT

5 290,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Automatyczny defibrylator zewnętrzny, wyposażony w najnowocześniejsze technologie, to niezawodne narzędzie ratujące życie w nagłych przypadkach zatrzymania serca. Działając w trybie pełnego automatu, to urządzenie informuje użytkownika, kiedy zalecana jest defibrylacja, a następnie inicjuje wstrząs bez potrzeby interwencji ze strony użytkownika. Oferuje ono pełną pewność działania, bez potrzeby wiedzy medycznej czy doświadczenia w obsłudze.

Gwarancja na urządzenie wynosi aż 5 lat, co świadczy o zaufaniu producenta do jego jakości i trwałości. Dodatkowo, defibrylator posiada możliwość zapisu do 5 operacji, każdej trwającej aż 3 godziny, na wewnętrznej karcie SD. To przydatne narzędzie dla personelu medycznego do analizy i monitorowania przypadków zatrzymań serca.

Urządzenie spełnia wymogi normy militarnej MIL-STD-810G, co oznacza, że jest ono niezwykle wytrzymałe i odporność na ekstremalne warunki, co czyni go idealnym narzędziem także w trudnych warunkach terenowych czy ekstremalnych warunkach pogodowych.

Automatyczne dostosowanie głośności do otaczających dźwięków to kolejna cecha, która czyni ten defibrylator wyjątkowym. Dzięki temu użytkownik zawsze będzie w stanie usłyszeć komunikaty i instrukcje, nawet w głośnym otoczeniu.

Dodatkowo, defibrylator posiada funkcję zmiany na tryb pediatryczny (dla pacjentów poniżej 25 kg) bez konieczności zmiany elektrod, co czyni go wszechstronnym narzędziem, które może być stosowane w różnych przypadkach i sytuacjach.

W zestawie znajdują się elektrody dla dorosłych o długim czasie przechowywania, sięgającym do 30 miesięcy, baterię litową o jeszcze dłuższym czasie przechowywania, bo aż do 5 lat, oraz praktyczną torbę transportową, która ułatwia przechowywanie i transport urządzenia w każdych warunkach.

To kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia niezawodność, wygodę i skuteczność w przypadkach nagłych zatrzymań serca, sprawiając, że jest to niezastąpione narzędzie w każdym miejscu, gdzie liczy się szybka i skuteczna pomoc medyczna.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.