Ubrania koszarowe

Informacje

Producenci

Ubrania koszarowe

Ubrania koszarowe

Ubrania koszarowe oferujemy w kompletach trzy- lub czteroelementowych. Pierwszy składa się z kurtki, czapki i spodni; drugi – kurtki, czapki, spodni i kamizelki. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie takie umundurowanie koszarowe, które zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Ad...

Ubrania koszarowe

Ubrania koszarowe oferujemy w kompletach trzy- lub czteroelementowych. Pierwszy składa się z kurtki, czapki i spodni; drugi – kurtki, czapki, spodni i kamizelki. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie takie umundurowanie koszarowe, które zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Materiały wykonania

Nasi klienci mają do wyboru dwie podstawowe opcje, jeżeli chodzi o sprzedawane przez nas ubranie koszarowe – poliamid albo tak zwana tkanina RibStop. Ubrania koszarowe z poliamidu składają się w 60% z poliestru uzupełnionego bawełną. Z kolei tkanina RibStop to przede wszystkim bawełna (88%) z małą domieszką poliestru (12%).

Najwyższej klasy materiały gwarantują trwałość i doskonałą jakość użytkowania.

Ubrania koszarowe – rozmiary

Wybierając rozmiar umundurowania koszarowego należy wziąć pod uwagę czy wymiary – wzrost, obwód pasa i obwód klatki piersiowej. Zależnie od nich należy przy zakupie wybrać odpowiedni symbol (od A1-4 do D1-4).

Więcej

Ubrania koszarowe  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów