Sygnalizator bezruchu MOTIONSCOUT
  • Sygnalizator bezruchu MOTIONSCOUT
  • Sygnalizator bezruchu MOTIONSCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTIONSCOUT

Ilość

0 Opinie

Sygnalizator Bezruchu

MotionSCOUT to sygnalizator bezruchu nowej generacji firmy MSA, który zwiększa bezpieczeństwo osób przebywających w potencjalnie niebezpiecznym środowisku.
Przeznaczony dla służb straży pożarnej i ratowniczych oraz osób biorących udział w akcjach ratowniczo poszukiwawczych w obrębie miast, tuneli itp. Sygnalizator bezruchu odpowiedni jest także w przemyśle, gdzie wymagane jest jednoosobowe wykonywanie obowiązków w miejscach niebezpiecznych.

  • Łatwa obsługa

Z dwoma przyciskami obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Duży przycisk służy do ręcznego aktywowania alarmu, natomiast mniejszy do uruchomienia przyrządu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa motionSCOUT może być wyłączony tylko poprzez naciśnięcie obu przycisków jednocześnie.
Dioda A bi-colour LED wyraźnie pokazuje gotowość urządzenia, zielony kolor wskazuje gotowość a czerwony niski poziom baterii.

  • Trwałość

Obudowa motionSCOUT jest zwarta, trwała i wodoszczelna [IP67], zbudowana tak aby stawiać opór najtrudniejszym warunkom. Zintegrowana uszczelka pomiędzy yższą a niższą częścią obudowy, zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do wewnątrz nawet po wymianie baterii. Dzięki klamerce z amortyzowanym zaczepem, motionSCOUT może być łatwo i bezpiecznie zaczepiony do pasa biodrowego lub barkowego.

  • Wyróżniający System Alarmowy

Alarm główny składa się z wyróżniającego i słyszalnego alarmu z 95 dB w odległości 30 cm i bardzo jasno świecącej diody. W przypadku bezruchu, alarm wstępny rozpoczyna się po ~25 sekundach ze zniżoną fonią głośności. Po dalszych 15 sekundach bezruchu, rozpoczyna się alarm główny.

Sygnalizator posiada Świadectwo Dopuszczenia CNBOP

Na razie nie dodano żadnej recenzji.