PAD PAK
  • PAD PAK
  • PAD PAK

ELEKTRODY Z BATERIĄ PAD-PAK DO SAMARITAN PAD

760,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

0 Opinie

PAD-PAK - Elektrody samoprzylepne dla dorosłych ze zintegrowaną baterią do defibrylatora Samaritan PAD. Dzięki połączeniu elektrod i baterii w poręczną kasetę PAD-PAK należy pamiętać tylko o jednej dacie przydatności do użycia akcesoriów. Przy każdorazowej wymianie elektrod następuje również automatycznie wymiana baterii. 

Kaseta PAD-PAK jest przeznaczona dla pacjentów dorosłych, czyli w wieku powyżej 8 lat lub wadze powyżej 25 kg. 

Algorytm wstrząsów w przypadku pacjentów dorosłych w defibrylatorach Heartsine Samaritan jest następujący: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J 

Okres przydatności Samaritan PAD-PAK - 4 lata
Elektrody jednorazowe o 
powierzchni żelu 100 cm², długości przewodów 1 m
Pojemność baterii - Pojemność baterii - minimum 100 wyładowań energią powyżej  150 , typ: LiMnO2, 18 V, 1.5 Ah

Szukają Państwo kasety pediatrycznej Samaritan PEDI-PAK? Znajdą ją Państwo u nas .

Kaseta PAD-PAK jest właściwa dla defibrylatorów Samaritan PAD 300P, PAD 350P, Samaritan PAD 500P oraz Samaritan PAD 360 P.

 

Pad-Pak to kaseta, w której mieszczą się dwa elementy - bateria oraz elektrody. Ta innowacyjna forma integracji elektrod z baterią pozwoliła na uzyskanie najbardziej optymalnego połączenia, pozwalając na obniżenie kosztów zakupu sprzętu oraz obniżenia ceny jego późniejszej eksploatacji. 

Kaseta z baterią i elektrodami Pad-Pak dla osób dorosłych jest  bardzo wygodna w użyciu. Nasze Pad Paki posiadają przewód o długości 1 metra, elektrody są łatwe do naklejenia na klatkę piersiową pacjenta.

Defibrylator dokładnie wskazuje właściwe miejsce umieszczenia elektrod - ponadto są na nich narysowane ikony, które też ukazują jakie powinno być ich ułożenie na klatce piersiowej, wykluczając w ten sposób możliwość popełnienia jakiegokolwiek błędu. 

Jedna kaseta Pad-Pak jest standardowym elementem wyposażenia naszych defibrylatorów Samaritan PAD. System polegający integracji tych  elementów w całość jest opatentowany przez firmę HeartSine i jest uznany za najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

W defibrylatorach gdzie elektrody i bateria występują oddzielne użytkownik musi kontrolować dwie różne daty ważności. Pad-Pak oraz często ponosić koszt częstej wymiany elektrod. W Samaritanie to to tylko jedna data ważności dla całej kasety, która wynosi aż 4 lata od daty sprzedaży i taki termin przydatności ma zarówno bateria jak i elektrody.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.