Maska twarzowa CPR typu Pocket Mask
  • Maska twarzowa CPR typu Pocket Mask
  • Maska twarzowa CPR typu Pocket Mask
  • Maska twarzowa CPR typu Pocket Mask

Maska twarzowa CPR typu Pocket Mask

17,50 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Maseczka typu Pocket Mask jest wielorazowym produktem zabezpieczającym ratownika przy RKO. Głównym jej zadaniem jest zabezpieczenie ust ratownika przed kontaktem z materiałem potencjalnie zakaźnym. Maska znajduje się w plastikowym etui w kształcie serduszka oraz ma przymocowaną gumkę, utrzymującą ją we właściwej pozycji na twarzy poszkodowanego.

Maseczka typu Pocket Mask jest wielorazowym produktem zabezpieczającym ratownika przy RKO. Głównym jej zadaniem jest zabezpieczenie ust ratownika przed kontaktem z materiałem potencjalnie zakaźnym. Maska znajduje się w plastikowym etui w kształcie serduszka oraz ma przymocowaną gumkę, utrzymującą ją we właściwej pozycji na twarzy poszkodowanego. Przeznaczona dla osób dorosłych.

Pocket Mask jest znakomitym uzupełnieniem każdej apteczki czy zestawu ratowniczego. Dzięki swoim małym gabarytom jest wygodna do transportowania i przechowywania. Maska chroni przed bezpośrednim kontaktem z ustami, nosem ratowanego oraz śliną i krwią, zapobiegając przed zakażeniem bakteriami i wirusami. Został w niej zastosowany system jednokierunkowego przepływu powietrza. Oznacza to, że ratujący udzielając wdechu wdmuchuje powietrze ze swoich płuc do płuc poszkodowanego, ale gdy wraca ono z płuc osoby poszkodowanej, wyprowadzane jest innym, bocznym otworem.

Charakterystyka

  • filtr jednokierunkowy, chroniący ratownika przed zakażeniem bakteriami i wirusami
  • zawór z możliwością podłączenia źródła tlenu
  • wygodna gumka przytrzymującą maskę
  • wytrzymałe etui w kształcie serduszka
Na razie nie dodano żadnej recenzji.