Latarka czołowa atex ex Peli™ 2765Z0
  • Latarka czołowa atex ex Peli™ 2765Z0
  • Latarka czołowa atex ex Peli™ 2765Z0
  • Latarka czołowa atex ex Peli™ 2765Z0

Latarka czołowa atex ex Peli™ 2765Z0

365,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Latarka czołowa atex Peli 2765Z0 jest zaprojektowana do użytku w trudnych warunkach i miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla pracowników przemysłu, takich jak naftowcy, górnicy czy ratownicy. Certyfikacja ATEX oznacza, że latarka jest bezpieczna do stosowania w potencjalnie eksplozywnych atmosferach, takich jak strefy z dużą ilością gazów, par i mgieł łatwopalnych.

Można ją również stosować w trudnych warunkach pogodowych, na przykład w deszczu czy śniegu, dzięki jej wysokiej odporności na wodę i kurz. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób uprawiających outdoorowe aktywności takie jak trekking, wspinaczka górska, czy jaskiniarstwo, gdzie oświetlenie jest kluczowe dla bezpieczeństwa.

Latarka czołowa atex Peli 2765Z0

Nowa latarka czołowa atex Peli™ została zatwierdzona do użytku w niebezpiecznych warunkach. Oprócz certyfikacji do najwyższej kategorii ATEX, strefa 0 (kat. 1) jest wyjątkowo kompaktowa i lekka, ważąca tylko 96 gr wraz z bateriami. Wyposażona w trzy unikalnie rozmieszczone diody LED, wytwarza do 141 lumenów i zapewnia do 14 godzin pracy.
Peli™ 2765Z0 oferuje wiele trybów: wysoki, niski, pod nogi i miganie. Opuszczone diody LED zapewniają podświetlenie ścieżki zapewniającej bezpieczne chodzenie, przestrzeń do czytania dla większej wygody i najbardziej docenioną przez twoich partnerów interakcję twarzą w twarz, ponieważ nie będziesz ich więcej oślepiał. Dodatkowo Peli 2765Z0 oferuje pełny wskaźnik poziomu naładowania baterii, który pomoże Ci monitorować czas pracy baterii.
Jest dostępna w dwóch kolorach – żółtym lub czarnym – i zawiera zarówno gumowy pasek na kaski, jak i pasek z tkaniny na gołe głowy. Jest skonstruowana z wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji polimerowej odpornej na działanie wody / warunki atmosferyczne IPX4 i obraca się pod kątem 45 stopni, aby kierować czyste, jasne światło tam, gdzie jest to potrzebne.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.