Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm
  • Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm
  • Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm
  • Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm
  • Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm
  • Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm

Najaśnica akumulatorowa TowerBEAM 11000lm

4 918,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

0 Opinie

Najaśnica Tower Beam: Doskonałe Oświetlenie Wszędzie, Gdzie Go Potrzebujesz**

Najaśnica Tower Beam to niezastąpiony towarzysz w każdej sytuacji, zapewniający niezrównaną jasność i funkcjonalność. Dzięki innowacyjnemu systemowi HPM (Hybrid Power Mode) możesz korzystać z dwóch źródeł zasilania: sieciowego (230V) lub z wymiennego akumulatora Li-Ion o pojemności 24,5V 4 Ah. To oznacza, że nawet w miejscach, gdzie brak dostępu do gniazdka, możesz cieszyć się potężnym strumieniem światła.

Regulacja Intensywności Światła według Twoich Potrzeb**

Dzięki płynnej regulacji natężenia światła (ADS) masz pełną kontrolę nad jasnością, dopasowując ją do zmieniających się warunków otoczenia. Zaawansowany sterownik zasilający (AC 230V) wyposażony w wygodne pokrętło pozwala precyzyjnie dostosować strumień świetlny od 0 do imponujących 11000 lm.

Mobilność i Wygoda Użytkowania**

Tower Beam nie tylko oferuje imponujące możliwości oświetleniowe, ale również zapewnia wygodę i funkcjonalność. Lekki i kompaktowy design sprawia, że jest łatwy w transporcie, a regulowany statyw może osiągnąć wysokość do 2,3 metra, zapewniając oświetlenie na dowolnej wysokości.

Dodatkowe Udogodnienia

Zestaw Tower Beam to nie tylko najaśnica - to kompletny system, który dba o Twoje potrzeby. Dwa gniazda USB umieszczone przy panelu sterującym umożliwiają ładowanie urządzeń zewnętrznych, a stojak na telefon oraz uchwyty do zawieszania dodatkowo zwiększają wygodę użytkowania.

Specyfikacja Techniczna:

- **Zasilanie:** AC 230V / Li-ion 24,5V 4 Ah

- **Czas Ładowania:** 3 godziny 40 minut

- **Wymiary:** 1070 x 240 x 300 mm

- **Waga:** 6300 g

- **Klasa Szczelności:** IP66

Niech Tower Beam stanie się Twoim niezawodnym towarzyszem w każdej sytuacji, zapewniając jasne i wyraźne oświetlenie tam, gdzie go potrzebujesz.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.