• Nowy
HOOLIGAN - Uniwersalne narzędzie ratownicze 90 cm
  • HOOLIGAN - Uniwersalne narzędzie ratownicze 90 cm
  • HOOLIGAN - Uniwersalne narzędzie ratownicze 90 cm
  • HOOLIGAN - Uniwersalne narzędzie ratownicze 90 cm

HOOLIGAN - Uniwersalne narzędzie ratownicze 90 cm

1 420,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

0 Opinie

HOOLIGAN To najpopularniejsze narzędzie na świecie, które zostało specjalnie zaprojektowane do skutecznego uderzania, przebijania, ukręcania, podważania i cięcia elementów konstrukcji stanowiących przeszkody dla ratowników.

Głowica i szpon zostały precyzyjnie wykute z najwyższej jakości stali, a następnie poddane specjalnej obróbce cieplnej, co zapewnia im niezrównaną wytrzymałość. Zamontowane na stalowej belce o żłobionym, antypoślizgowym chwycie, zapewniają pełną pewność i kontrolę podczas intensywnego użytkowania w trudnych warunkach.

Wyposażone w szpon o delikatnie zakrzywionym kształcie, nasze narzędzie zapewnia maksymalną siłę dźwigni podczas podważania, co ułatwia szybkie pokonywanie przeszkód. Metalowe, maszynowo naostrzone ostrze doskonale radzi sobie z cięciem grubych metalowych płyt i kompozytów, umożliwiając szybkie i precyzyjne działania ratunkowe.

Nasz Zbawca wykonany jest z najwyższej jakości stali, co gwarantuje niezawodność i trwałość w każdych warunkach. Jego imponująca długość wynosząca 90 cm sprawia, że jest to idealne narzędzie do skutecznego torowania przejść i tworzenia wyjść ewakuacyjnych. Niezastąpiony w sytuacjach kryzysowych, Nasz Zbawca to narzędzie, na które możesz polegać w każdej chwili.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.