Ubrania strażackie specjalne

Informacje

Promocje

Producenci

Ubrania strażackie specjalne

Ubrania specjalne przeznaczone są do akcji gaśniczych, ratunkowych, a czasem również niektórych działań porządkowych. Z racji przeznaczenia ubrania te są przystosowane do nawet najbardziej ekstremalnych warunków. Zabezpieczają strażaka przed czynnikami mechanicznymi, powierzchniowymi. Do tego chronią również przed czynnikami atmosferycznymi, śro...

Ubrania specjalne przeznaczone są do akcji gaśniczych, ratunkowych, a czasem również niektórych działań porządkowych. Z racji przeznaczenia ubrania te są przystosowane do nawet najbardziej ekstremalnych warunków. Zabezpieczają strażaka przed czynnikami mechanicznymi, powierzchniowymi. Do tego chronią również przed czynnikami atmosferycznymi, środkami chemicznymi, wodą, płomieniami oraz zarówno wysokimi, jak i niskimi temperaturami. Na ubrania specjalne dla strażaków składa się kurtka ¾ i spodnie. Osobno prowadzimy sprzedaż bielizny podbarierowej.

Ubrania specjalne dla strażaków dostępne w RescueSystem.pl różnią się nie tylko materiałem z jakiego zostały wykonane, ale też kolorem. Inny kolor to od razu inny model – najwięcej w naszym asortymencie jest ubrań specjalnych piaskowych oraz czarnych.

Raptor – opinie stworzyły ubranie - Ubrania specjalne

Jednym z nowszych produktów w naszym sklepie jest ubranie specjalne Raptor. Opinie i sugestie pracowników straży pożarnej w dużym stopniu stworzyły bazę pod konstrukcję tego ubrania, dzięki czemu doskonale wpisuje się ono w potrzeby strażaków. Ubranie specjalne Raptor jest nie tylko lekkie i ergonomiczne, ale również zapobiega przegrzewaniu się ciała. Do tego jest także wodoodporne.

Model oferowany w naszym sklepie dostępny jest w kolorze złotym – jeżeli jednak masz specjalne wymagania, postaramy się sprowadzić wybrany przez Ciebie kolor.

Więcej

Ubrania strażackie specjalne  Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów