Dyski sygnalizacyjne M-FLARE, Mactronic, ładowalne, zestaw (6x dysk, ładowarka 230V i 12V, walizka żółta) - Sklep strażacki - RescueSystem

Tylko online

Dyski sygnalizacyjne M-FLARE, Mactronic, ładowalne, zestaw (6x dysk, ładowarka 230V i 12V, walizka żółta)

Nowy produkt

759.00 zł Brutto

Więcej informacji

M-Flara jest bezpieczniejsza i bardziej ekologiczna niż tradycyjne race świetlne. M-Flare to światło ostrzegawcze pozbawione iskier, otwartego ognia i nie wydzielające szkodliwych gazów czy dymu. Odporna, gumowana kostrukcja sprawia, że produkt nadaje się do stosowania w ruchu ulicznym. M-Flare mogą być używane leżąc płasko na ziemi, przymocowane do słupów i pachołków lub metalowych powierzchni za pomocą magnesu. Dyski sygnalizacyjne są bryzgoszczelne. M-Flare mogą być ładowane pojedynczo bądź w zestawie w walizce. Dostępne w zestawie 6szt. lub pojedynczo.

Czas pracy5 h

 

Moc światła [lm]65

 

Źródło światła16 LED

 

Zasilanie3

 

Zasilanie7 V 750 mAh

 

Czas ładowania2 h - 14 h*

 

Waga (z bateriami)193

 

Wymiar [mm]110 × 34

Uniwersalne i bardzo mocne światło ostrzegawcze w odpornej, gumowej oprawie, widoczność światła w nocy sięga 800m. Zestawy M-FLARE możesz stosować w ruchu ulicznym (silny magnes umożliwia przymocowanie dysku do karoserii samochodowej) oraz na wodzie ( dyski nie toną – unoszą się na powierzchni wody). Do dyspozycji jest 9 trybów świecenia.

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć