• Obecnie brak na stanie
Kominiarka strażacka barierowa Eagle FR P-BLOK REGULAR - antynowotworowa
  • Kominiarka strażacka barierowa Eagle FR P-BLOK REGULAR - antynowotworowa
  • Kominiarka strażacka barierowa Eagle FR P-BLOK REGULAR - antynowotworowa
  • Kominiarka strażacka barierowa Eagle FR P-BLOK REGULAR - antynowotworowa

Kominiarka strażacka barierowa Eagle FR P-BLOK REGULAR - antynowotworowa

265,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

0 Opinie

Cechy produktu:

Najlepsza w swojej kategorii, kominiarka strażacka z barierą, chroniąca przed przenikaniem rakotwórczych cząstek stałych. Połączenie cech komfortu, elastyczności i ochrony, które stały się znakiem rozpoznawczym kominiarek EAGLE FR z dodatkową barierą chroniącą skórę strażaka przed ekspozycją na niebezpieczne cząstki powodujące nowotwory, dało efekt w postaci rewolucyjnej kominiarki P-BLOK Regular!

Niezależne testy UL potwierdziły, że Kominiarka EagleFR P-BLOK blokuje 99,9% przenikania rakotwórczych cząstek stałych (przed i po praniu) oraz jest do 50% lżejsza od kominiarek innych producentów.

CAŁKOWITA OCHRONA

 

Unikalny system membran chroni nie tylko głowę, ale także szyję na całej powierzchni kominiarki!P-BLOK gwarantuje, więc najlepszą dostępną ochronę na rynku, deklasując kominiarki, których ochrona ogranicza się tylko do niektórych stref.

NAJLEPSZA BARIERA

Eagle FR P-BLOK blokuje 99,9% cząstek o wielkości do 0,1 mikrona wg badań UL. Właściwości te pozostają na tym samym poziomie nawet po ponad 100 praniach!

Nic nie zatrzymuje cząsteczek lepiej, niż nowe kominiarki Eagle FR P-BLOK.

LEKKA

Kominiarki z P-BLOK są znacznie lżejsze od innych kominiarek blokujących cząstki stałe. Swoją wagą nie odbiegają od klasycznych modeli kominiarek Eagle FR, znanych i cenionych przez polskich strażaków.

 Dlaczego strażacy powinni używać kominiarek blokujących przenikanie cząstek?

Badania pokazują, że wchłanianie rakotwórczych cząstek stałych przez wysoce przepuszczalną skórę wokół szyi i okolicy szczęki jest tak samo istotne z punktu widzenia zachorowalności na nowotwory, jak toksyny wdychane do płuc. W celu ochrony tych wrażliwych obszarów opracowano Kominiarkę barierową P-BLOK, stanowiącą skuteczną blokadę dla przenikania cząstek stałych powstających podczas pożaru.

Tradycyjne dzianinowe kominiarki blokują tylko niewielką ilość cząstek. Podczas gdy tradycyjne kominiarki oferują doskonałe właściwości ognioodporne, nie ograniczają się do żadnej ochrony przed toksycznymi cząsteczkami.

Kominiarka P-BLOK została poddana testom w niezależnym i cenionym na świecie Laboratorium UL, gdzie jednoznacznie wykazano, że posiada ona najlepsze na świecie właściwości chroniące (99,9% w przypadku nawet najmniejszych cząsteczek 0,1 mikrona), które dodatkowo pozostają całkowicie niezmienne nawet po ponad 100 praniach!

 Kominiarka strażacka barierowa EagleFR P-BLOK Regular to:

całkowita ochrona

lekkość (kominiarka ta jest znacznie lżejsza od innych kominiarek blokujących cząstki stałe)

komfort

elastyczność

Na razie nie dodano żadnej recenzji.