Umundurowanie

Informacje

Producenci

Umundurowanie

Umundurowanie to podstawowe wyposażenie każdego strażaka w tej kategorii znajdą państwo sprzęt służący do ochrony osobistej każdego z ratowników od butów specjalnych po rękawice pożarnicze, techniczne, hełmy , kominiarki, ubrania specjalne i koszarowe oraz mundury wyjściowe i akcesoria 

Umundurowanie  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Ubrania Koszarowe i...

  Umundurowanie, kurtki t-shirty

  Umundurowanie strażaka to podstawowa rzecz, o którą powinna zadbać jednostka. W naszym sklepie znajdują się ubrania zarówno koszarowe, jak i specjalne, kamizelki, kurtki, a także T-shirty. Co istotne, mogą się w nie zaopatrywać nie tylko strażacy z PSP – to również doskonałe umundurowanie strażackie OSP. Każdy rodzaj umundurowania strażackiego w RescueSystem dostępny jest w różnych modelach. Różnią się one od siebie materiałami z których zostały wykonane, a co za tym idzie również przeznaczeniem oraz ceną.

  Umundurowanie strażaka

  W naszym sklepie znajdziesz mundury strażackie koszarowe i specjalne. Chociaż oba rodzaje umundurowania strażaka powstały z różnych materiałów i mają zupełnie inne przeznaczenie, to wszystkie ze względu na specyfikę strażackiej pracy są odporne na działanie zarówno wysokiej, jak i niskiej temperatury. Do tego nie przepuszczają wody i mają właściwości „oddychające. Co najważniejsze – za sprawą ergonomicznych kształtów, nasze mundury łatwo dopasowują się do ciała, gwarantując wygodę i swobodę ruchów.

  Na wszystkie mundury strażackie sklep posiada certyfikat dopuszczający CNBOP.

  Kurtka strażacka

  W naszym asortymencie znajdują się wytrzymałe kurtki strażackie poliamidowe. Dodatkowo odblaskowe elementy pozwalają na zachowanie widoczności nawet w trudnych warunkach i na dużą odległość. Kurtki są wodoodporne, posiadają wygodne kieszenie i są zapinane na zamek. Stanowią doskonały element umundurowania strażackiego OSP oraz PSP.

 • Hełmy Rękawice Buty

  HEŁMY, RĘKAWICE, BUTY

  W naszym asortymencie posiadamy każdy rodzaj ochrony cielesnej dla strażaków: hełmy, rękawice i obuwie strażackie. Sklep oferuje wiele modeli, wykonanych z różnorodnych materiałów, a co za tym idzie – służą także różnemu przeznaczeniu.

  Rękawice pożarnicze i techniczne

  Przykładem odmiennego przeznaczenia teoretycznie podobnego sprzętu są rękawice strażackie. Dzielą się one na rękawice pożarnicze i rękawice techniczne. Te pierwsze używane są głównie podczas akcji gaśniczych i ratunkowych, drugie – przy obsłudze specjalistycznego sprzętu- na przykład podczas wypadków (nawet przy dopuszczeniu do użycia bierze się pod uwagę zupełnie inne certyfikaty). W naszym sklepie znajdziesz zarówno specjalistyczne rękawice pożarnicze, jak i atestowane rękawice techniczne!

  Hełmy strażackie

  W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości hełmy oraz kominiarki. Hełm to nie tylko symbol straży na całym świecie, ale też jeden z najważniejszych elementów ekwipunku każdego. Hełmy strażackie osłaniają głowę, twarz i oczy podczas akcji gaśniczych, ratowniczych, a czasem również porządkowych. Kominiarki są z kolei kompatybilne w użyciu nie tylko z samym hełmem, ale i aparatem oddechowym.

  Obuwie strażackie

  Nasz sklep posiada w asortymencie buty strażackie wykonane z różnego materiału. Wysoki stopień bezpieczeństwa, ochrona przed takimi czynnikami jak olej, woda, ogień czy rozcięcia – dzięki temu sprzedawane przez nas buty strażackie nadają się do użycia w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

 • Mundury wyjściowe...

  Czym była by praca strażaka bez umundurowania galowego i wyjściowego ? Dlatego zapraszamy do zapoznania się z kategorią w której znajdują się : Mundury strażackie wyjściowe i służbowe , czapki rogatywki, koszule, sznury oraz dodatki 

 • Młodzieżowe Drużyny...

  MDP- Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza która funkcjonuje przy większości jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej ta kategoria jest właśnie dla nich , w niej znajdziemy mundury dla naszej młodzieży. 

 • Bielizna