Umundurowanie

Informacje

Promocje

Umundurowanie

Umundurowanie to podstawowe wyposażenie każdego strażaka w tej kategorii znajdą państwo sprzęt służący do ochrony osobistej każdego z ratowników od butów specjalnych po rękawice pożarnicze, techniczne, hełmy , kominiarki, ubrania specjalne i koszarowe oraz mundury wyjściowe i akcesoria 

Umundurowanie  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Ubrania Koszarowe i...

  W tej kategorii znajdą państwo umundurowanie do działań ratowniczo-gaśniczych typu "NOMEX" oraz ubrania koszarowe i kombinezony specjalistyczne a także koszulki i kurtki. 

 • Hełmy Rękawice Buty

  Jednym z podstawowych elementów umundurowania strażaka są między innymi buty ,hełm oraz rękawice do akcji gaśniczych i działań technicznych do których polecamy rękawice techniczne . 

 • Mundury wyjściowe...

  Czym była by praca strażaka bez umundurowania galowego i wyjściowego ? Dlatego zapraszamy do zapoznania się z kategorią w której znajdują się : Mundury strażackie wyjściowe i służbowe , czapki rogatywki, koszule, sznury oraz dodatki 

 • Młodzieżowe Drużyny...

  MDP- Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza która funkcjonuje przy większości jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej ta kategoria jest właśnie dla nich , w niej znajdziemy mundury dla naszej młodzieży. 

 • Bielizna